Delta vibraciona brusilica 200W IE-AJ23-200 IskraERO
Šifra proizvoda: IE-AJ23-200
4.825,00 RSD
U cenu je uračunat PDV
Saobraznost: 25 meseci
Karakteristike proizvoda
  • Brend ISKRA
  • Tip Vibraciona brusilica
  • Napajanje 230-240 V~ / 50 Hz
  • Snaga 200 W
  • Obrtaji 15.000 obr/min-1
  • Vibracije 30.000 min-1
  • Pribor Rezervoar za prašinu, 1 x brusni list
  • Masa 1.2 kg
  • Dimenzije 1.6 mm (prečnik vibracionog kruga), 140x140x80 mm (brusna ploča)
Unesite Vaš E-mail:
Opis i namena proizvoda
  • Delta vibraciona brusilica IE-AJ23-200 iz linije IskraERO sa snagom od 200W predstavlja idealan alat za poluprofesionalnu upotrebu, nudeći visokokvalitetne rezultate u suvom brušenju i poliranju drveta, plastike i lakiranih površina.
Ocene korisnika
5 0%
4 0%
3 0%
2 0%
1 0%
Ukoliko ste koristili ovaj proizvod, molimo dajte vaš komentar.
Napiši recenziju
Reklamacija i zamena proizvoda
x
  • Naziv proizvoda: Delta vibraciona brusilica 200W IE-AJ23-200 IskraERO