Dijamantski disk za sečenje tvrde keramike (Turbo) 115x22,2x1,4mm BLADE BDMESH115
Šifra proizvoda: BDMESH115
1.163,00 RSD
U cenu je uračunat PDV
Karakteristike proizvoda
  • Proizvođač: BLADE
  • Model / serija: BDMESH115
  • Tip diska: Turbo (mrežasti) dijamantski disk
  • Prečnik diska: 115 mm
  • Debljina diska: 1,4 mm
  • Prečnik otvora: 22,2 mm
  • Materijal tela: 65Mn čelik
  • Tehnologija izrade: Vruće presovano sinterovanje, turbo profil sa prorezima
  • Maksimalni broj obrtaja: 13.200 o/min
  • Namena: Mokro i suvo sečenje
  • Materijali za sečenje: Pločice, tvrda keramika, porcelan, cigla, kamen, granit, mermer
  • Pakovanje: Blister
  • Primena: Keramičarski radovi, građevina, renoviranje, profesionalne radionice
Unesite Vaš E-mail:
Opis i namena proizvoda
  • Uvereni u profesionalne performanse i tanak, precizan rez, BLADE BDMESH115 turbo dijamantski disk predstavlja vrhunsko rešenje za sve zahtevne radove sečenja tvrdih keramičkih i kamenih materijala. Prečnika 115 mm i debljine svega 1,4 mm, sa otvorom od 22,2 mm, kompatibilan je sa većinom ugaonih brusilica i obezbeđuje izuzetno tanak rez uz minimalan otpad materijala. Zahvaljujući vruće presovanoj sinterovanoj tehnologiji sa turbo profilom i prorezima, ovaj disk garantuje visoku produktivnost, brzo hlađenje i dugotrajan radni vek čak i pri intenzivnoj upotrebi. Namenjen je za mokro i suvo sečenje pločica, tvrde keramike, porcelana, cigle, kamena, granita i mermera. Telo diska izrađeno je od čelika 65Mn, dok glava rezača sadrži vrhunske dijamante i legure u prahu. Proizveden na CNC opremi uz automatsko farbanje, dolazi u praktičnom blister pakovanju. Odlikuje ga odličan odnos cene i kvaliteta, čineći ga nezaobilaznim alatom za keramičare, gradjevinare i majstore.
Ocene korisnika
5 0%
4 0%
3 0%
2 0%
1 0%
Ukoliko ste koristili ovaj proizvod, molimo dajte vaš komentar.
Napiši recenziju
Reklamacija i zamena proizvoda
x
  • Naziv proizvoda: Dijamantski disk za sečenje tvrde keramike (Turbo) 115x22,2x1,4mm BLADE BDMESH115