EG-PWC-PS2000-01 Gembird 12V Cist sinusni inverter DC/AC 2000W + USB port, 4,65KG
Šifra proizvoda: 47051GB
39.086,00 RSD
U cenu je uračunat PDV
Karakteristike proizvoda
PURE SINE POWER
Izvor napajanja od 230V u vašem automobilu
Èisti sinusni talas: veca efikasnost nego ranije
Praktičan USB port za punjenje mobilnih uređaja
-Auto inverter snage 2000W sa jednom utičnicom sa čistim sinusnim izlazom
Omogucava povezivanje bilo koje elektronike napajane naizmeničnom strujom (max. 2000W), kao što su prenosivi računari, HiFi ili video oprema, punjači za mobilne telefone/kamere, električni alati itd.
-LED indikator statusa i zujalica alarma
Ulaz: 10-16 VDC (direktno akumulator)
Izlaz: 230 VAC +/- 10% na 50 Hz (+/-1Hz), čisti sinusni talas, THD < 3%, efikasnost 88%
Izlazna snaga: 2000W kontinuirana snaga (vršna snaga 4000W)
Interna izlazna prekostrujna zaštita: 11,3 A
Izlazna USB snaga: 5 V / 2,1 A
Preporučena radna temperatura: +0...+40 °C pri 100% opterec´enja; do 60 °C pri 50% opterec´enja
Materijal: aluminijum i plastika
Kabl: 80 cm (25 sk.mm) prstenasti terminali, 250A terminal
Dimenzije: 320x220x90 mm
Neto težina: 4,65 kg
Sistemski zahtevi
Bezbednosne mere:
Povežite inverter direktno sa akumulatorom automobila, vodeci računa o polaritetu
Unesite Vaš E-mail:
Opis i namena proizvoda
Gembird 12V Čisti Sinus Inverter DC/AC 2000W sa USB Portom
Gembird EG-PWC-PS2000-01 je snažan automobilski inverter koji pretvara 12V DC napon iz akumulatora u stabilnih 230V AC sa čistim sinusnim talasom. Sa kontinuiranom snagom od 2000W i vršnom snagom do 4000W, ovaj uređaj obezbeđuje pouzdano napajanje za širok spektar uređaja. Čisti sinusni talas garantuje veću efikasnost i kompatibilnost sa osetljivom elektronikom, smanjujući rizik od oštećenja uređaja.
Namena i funkcionalnost
Ovaj inverter je namenjen za korišćenje u automobilima, kamionima, kamp prikolicama ili na čamcima gde je potrebno napajanje od 230V. Mogu ga koristiti vozači, putnici, kamperi ili profesionalci na terenu koji trebaju da napajaju prenosive računare, HiFi opremu, video uređaje, punjače za mobilne telefone i kamere, kao i električne alate. Funkcionalnost uključuje direktno povezivanje na akumulator automobila sa zaštitom od obrnutog polariteta, automatsko isključivanje pri preopterećenju i kratkom spoju, te hlađenje ventilatorom za produženi rad.
Ocene korisnika
5 0%
4 0%
3 0%
2 0%
1 0%
Ukoliko ste koristili ovaj proizvod, molimo dajte vaš komentar.
Napiši recenziju
Reklamacija i zamena proizvoda
x
  • Naziv proizvoda: EG-PWC-PS2000-01 Gembird 12V Cist sinusni inverter DC/AC 2000W + USB port, 4,65KG