EG-UPS-035 Gembird UPS sa stabilizatorom 2000VA 1200W LCD
Šifra proizvoda: 43446GB
21.776,00 RSD
U cenu je uračunat PDV
Saobraznost: 2 Godine
Karakteristike proizvoda
  • Tip: linijski interaktivni
  • Ulaz: 220 V AC ± 25% (162-295V), 50 / 60 Hz ± 10%
  • Izlaz: 220 V AC ± 10%, 50 / 60 Hz ± 1% (220 V AC ± 10 % u inverter modu)
  • Vreme prebacivanja: manje od 10 ms
  • Backup vreme: 8...20 min (zavisi od opterećenja)
  • Baterija: zapečaćena olovno-kiselinska 12 V DC / 9 Ah x 2 kom (povezane serijski)
  • Vreme punjenja: do 90% nakon 6-8 sati
  • Utičnice: 1xC14 ulaz, 3 kom C13 izlaz, 2 kom nemački Shuko izlaz
  • Interfejs komunikacija: USB-BF uticnica, RJ45
  • Radni uslovi: 0°C ~ 40°C, pri vlažnosti 20 ~ 90 % RH bez kondenzacije
  • Snaga: 2000 VA (1200 V)
  • Struja punjenja: 0,5 A (podrazumevano)
  • Buka: < 45 dB na udaljenosti od 1 m
  • Dimenzije: 125 x 380 x 225 mm
  • Neto težina: 12,9 kg
  • Funkcija "hladnog starta".
  • Sistemski zahtevi:
  • Softver je kompatibilan sa Windows Vista, Windows 7/8, Windows 2008 serverom
  • Da bi radio ispravno, priključeno opterećenje treba da bude najmanje 5% maksimalnog kapaciteta UPS-a. Na primer, UPS od 700W treba najmanje povezano opterećenje od 35 W da bi radio.
Unesite Vaš E-mail:
Opis i namena proizvoda
  • Informativni LCD ekran
  • Obezbeduje rezervnu snagu - sprečava gubitak podataka
  • Štiti vašu osetljivu i vrednu opremu
  • Kompaktan i pouzdan - idealan za kućnu i malu kancelariju
  • Neprekidno napajanje od 2000 VA za računare
  • Automatska regulacija izlaznog napona (AVR)
  • USB interfejs
  • LCD indikator statusa
  • Zaštita od kratkog spoja
  • Zaštita od prenapona, udara i groma
  • Zvucni i vizuelni alarmi
  • Zaštita od preopterećenja i prekomernog pražnjenja
  • Uključujući praktičan softver za upravljanje UPS-om
Ocene korisnika
5 0%
4 0%
3 0%
2 0%
1 0%
Ukoliko ste koristili ovaj proizvod, molimo dajte vaš komentar.
Napiši recenziju
Reklamacija i zamena proizvoda
x
  • Naziv proizvoda: EG-UPS-035 Gembird UPS sa stabilizatorom 2000VA 1200W LCD