Jednoručna slavina - ventil za hladnu vodu, ovalni izliv 200mm Perla JP522S20 ROSAN

Šifra proizvoda: JP522S20
3.672,00 RSD
U cenu je uračunat PDV
Saobraznost: 5 godina

Karakteristike proizvoda

  • Maksimalni radni pritisak: 5 bar
  • Preporučeni radni pritisak: 3 bar
  • Minimalni radni pritisak: 1 bar
  • Maksimalna dozvoljena temperatura: 80°C
  • Preporučena temperatura vode: 60°C
Unesite Vaš E-mail: 

Opis i namena proizvoda

Jednoručna slavina Perla JP522S20 ROSAN – Ventil za hladnu vodu sa ovalnim izlivom

Jednoručna slavina Perla JP522S20 ROSAN je ventil za hladnu vodu, dizajniran za zidnu montažu u kupatilima i tehničkim prostorijama. Njen ovalni izliv od 200mm obezbeđuje udobno korišćenje, dok keramički uložak garantuje dugotrajnost. Glavne prednosti su ušteda vode zahvaljujući NEOPERL® perlatoru i jednostavna instalacija. Ova slavina za hladnu vodu je idealna za domaćinstva koja traže pouzdano i funkcionalno rešenje za svakodnevnu upotrebu.

Ključne karakteristike i specifikacije

Ovaj ventil za hladnu vodu je opremljen keramičkim uloškom PKM25A, koji omogućava precizno doziranje protoka. Pokretni izliv dužine 200mm omogućava lako podešavanje mlaza vode. Klasa protoka Z (7 lit/min) smanjuje potrošnju vode bez gubitka performansi. Hromirana rozeta daje elegantan izgled i štiti od korozije.

  • Maksimalni radni pritisak: 5 bar
  • Preporučeni radni pritisak: 3 bar – optimalan za dugovečnost
  • Minimalni radni pritisak: 1 bar – funkcioniše i pri niskom pritisku
  • Maksimalna temperatura: 80°C – otporna na toplu vodu
  • Preporučena temperatura: 60°C – za higijensku bezbednost

Gde se koristi i kome je namenjena

Slavina za hladnu vodu Perla JP522S20 ROSAN se montira na zid, što je čini pogodnom za kupatila, toalete, vešernice i tehničke prostorije. Namenjena je svima koji žele praktičan sistem za dovod hladne vode – bilo za umivaonike, bidee ili čak bašte. Razlika u odnosu na druge modele je u pokretnom izlivu i ugrađenom perlatoru, koji obezbeđuju uštedu vode i udobnost. Najveća prednost je jednostavna instalacija bez komplikovanog povezivanja tople vode.

Saveti za izbor ovog proizvoda

Prilikom izbora vodite računa o pritisku vode u vašem sistemu – ovaj model radi od 1 do 5 bara. Za najbolje performanse, preporučuje se rad na 3 bar. Takođe, proverite da li zidna montaža odgovara vašem prostoru. Ako vam je potrebna slavina koja štedi vodu, ovo je idealan izbor zbog klase protoka Z. Pogledajte sličnu slavinu za toplu vodu za uporedne funkcije.

Korisničko iskustvo kupaca

Kupci hvale kvalitet izrade i lakoću montaže. Mnogi ističu da perlator smanjuje prskanje vode, što je posebno korisno u malim prostorima. Takođe, cene dugotrajnost keramičkog uloška i moderan hromirani izgled koji se lako održava. Online kupovina je brza, a dostava pouzdana – proizvod stiže u roku od nekoliko dana.

Zašto je važno koristiti kvalitetan ventil za hladnu vodu

Kvalitetan ventil za hladnu vodu kao što je Perla JP522S20 ROSAN ključan je za bezbednost i funkcionalnost vašeg vodovoda. Keramički uložak sprečava curenje i produžava vek trajanja, dok perlator smanjuje potrošnju vode do 50% u odnosu na standardne modele. Ovo ne samo da štedi novac na računima, već i doprinosi očuvanju prirodnih resursa. Pravilnom instalacijom i redovnim održavanjem (čišćenjem perlatora od kamenca) osiguravate dugotrajnu funkcionalnost. Ulaganje u pouzdanu slavinu smanjuje rizik od poplava i skupih popravki, što je posebno važno u domaćinstvima sa decom. Izborom ovog modela dobijate garanciju kvaliteta brenda ROSAN i miran san.

FAQ – Često postavljana pitanja

  • Da li je ova slavina pogodna za toplu vodu? Ne, ovo je ventil samo za hladnu vodu. Za toplu vodu potreban je drugi model.
  • Kako se montira slavina JP522S20 ROSAN? Montira se na zid pomoću standardnih priključaka. Preporučuje se profesionalna instalacija.
  • Koja je garancija za ovaj proizvod? Garancija zavisi od prodavca – obično 2 do 5 godina na mehaničke delove.
  • Da li perlator smanjuje pritisak vode? Ne, NEOPERL® perlator održava protok od 7 lit/min uz optimalan pritisak.
* OdIgleDoLokomotive.rs ne garantuje za tačnost svih karakteristika i komentara vezanih za proizvode na sajtu.

Ocene korisnika

5 0%
4 0%
3 0%
2 0%
1 0%

Ukoliko ste koristili ovaj proizvod, molimo dajte vaš komentar.

Napiši recenziju

Reklamacija i zamena proizvoda

Ako niste zadovoljni proizvodom kupljenim na sajtu www.odigledolokomotive.rs, iz bilo kog razloga, u roku od 14 dana od dana prijema robe možete vratiti proizvod. Proizvod koji se vraća mora biti u istom stanju kao i kada je nabavljen i mora sadržati svu tehničku dokumentaciju ( uputstvo, garanciju, pakovanje itd ). Proizvod mora biti bez bilo kakvih fizičkih oštećenja i tragova korišćenja. Kupac je isključivo odgovoran za umanjenu vrednost robe koja nastane kao posledica rukovanja robom na način koji nije adekvatan, odnosno prevazilazi ono što je neophodno da bi se ustanovili priroda, karakteristike i funkcionalnost robe. Kupac pismeno ili elektronski obaveštava prodavca u roku od 14 dana da vraća proizvod, pomoću Obrasca za odustanak koji se nalazi na poledjini računa. Troškove transporta pri vraćanju robe snosi kupac. Posle 14 dana od dana prijema Od Igle Do Lokomotive doo nije obavezna da vrati novac ili zameni robu. Za detaljnije informacije kliknite na link Prava i obaveze potrošača

x
  • Naziv proizvoda: Jednoručna slavina - ventil za hladnu vodu, ovalni izliv 200mm Perla JP522S20 ROSAN
  • Šifra proizvoda: JP522S20
  • Uvoznik: Vodo-com
  • Zemlja porekla: NRK