LED sijalica sa senzorom pokreta 10W LS-A60/PIR-E27/10-CW Prosto
Šifra proizvoda: LS-A60/PIR-E27/10-CW
386,00 RSD
U cenu je uračunat PDV
Karakteristike proizvoda
  • Brend PROSTO
  • Tip Klasik
  • Napajanje 220-240 V~, 50-60 Hz
  • Snaga 10 W
  • Struja 80 mA
  • Grlo E27
  • Boja svetlosti Hladno bela
  • Temperatura svetlosti 5000 K
  • Jačina svetlosti 950 lm
  • Ugao osvetljenja 180°
  • CRI vrednost 80 Ra
  • Vreme zagrevanja <0.5 s
  • Potrošnja 10 kWh / 1000 h
  • Radni vek 15000 h
  • Broj uklj. / isklj. 7500
  • Dimabilnost Ne
  • IP zaštita IP20
  • Masa 48 g
  • Radna temperatura -20 do +40°C
  • Dimenzije Š 60 x V 110 mm
  • Domet senzora Do 6 m
  • Vreme osvetljenosti 30 s
Unesite Vaš E-mail:
Opis i namena proizvoda
  • PROSTO LED sijalica sa ugrađenim senzorom za detekciju pokreta
  • Odlikuje je veoma mala potrošnja energije, kao i 100% osvetljenost bez prethodnog zagrevanja
Ocene korisnika
5 0%
4 0%
3 0%
2 0%
1 0%
Ukoliko ste koristili ovaj proizvod, molimo dajte vaš komentar.
Napiši recenziju
Reklamacija i zamena proizvoda
x
  • Naziv proizvoda: LED sijalica sa senzorom pokreta 10W LS-A60/PIR-E27/10-CW Prosto