Ručni cirkular 1500W IE-CS1500 Iskra Ero
Šifra proizvoda: IE-CS1500
13.922,00 RSD
U cenu je uračunat PDV
Saobraznost: 25 Meseci
Karakteristike proizvoda
  • Tip Ručni cirkular
  • Napajanje 230-240 V~ / 50 Hz
  • Snaga 1500 W
  • Obrtaji    5800 min-1 (bez opterećenja)
  • List testere 185 mm (prečnik)
  • Dubina reza 43 mm (pod uglom od 45°), 67 mm (pod uglom od 90°)
  • Dužina kabla 2 m
  • Masa 4.3 kg
  • Dodatne funkcije Lasersko navođenje, gumirana ručka, podesiva zaštita
Unesite Vaš E-mail:
Opis i namena proizvoda
  • Ručni cirkular iz ISKRA ERO linije proizvoda, namenjen za poluprofesionalnu upotrebu
  • Kompaktnih dimenzija, sa gumiranom ručkom za udobnije korištenje
  • Podesiv ugao omogućava sečenje do 45°
  • Podesiva zaštita i lasersko navođenje obezbeđuju precizan i siguran rad
Ocene korisnika
5 0%
4 0%
3 0%
2 0%
1 0%
Ukoliko ste koristili ovaj proizvod, molimo dajte vaš komentar.
Napiši recenziju
Reklamacija i zamena proizvoda
x
  • Naziv proizvoda: Ručni cirkular 1500W IE-CS1500 Iskra Ero