Akumulatorska bušilica 18 V ML-CD92-180 Iskra
Šifra proizvoda: ML-CD92-180
6.936,00 RSD
U cenu je uračunat PDV
Saobraznost: 25 meseci
Karakteristike proizvoda
  • Napajanje: 18 V
  • Baterija: 1 x Li-ion (1.5 Ah)
  • Obrtaji: 0-700 obr/min-1 (prazan hod)
  • Stepeni podešavanja obrtaja: 21+1
  • Obrtni moment: 18 Nm
  • Stezna glava: 10 mm max. (prečnik)
  • Kapacitet bušenja: 18 mm (drvo), 7 mm (metal)
  • Masa: 1.13 kg
Unesite Vaš E-mail:
Opis i namena proizvoda
  • Jedna od ključnih prednosti Iskra ML-CD92-180 je njena kompaktna veličina i praktičan dizajn. Sa snagom od 18 V i Li-ion baterijom kapaciteta 1,5 Ah, ova bušilica je dovoljno snažna da se nosi sa različitim zadacima, dok je istovremeno dovoljno lagana i kompaktna da je lako manevrišete i koristite u tesnim prostorima.
  • Obrtni moment od 18 Nm omogućava efikasno bušenje i uvrtanje vijaka u različitim materijalima.
  • Još jedna korisna karakteristika Iskra ML-CD92-180 je ugrađeni LED izvor svetlosti.
  • Ovo čini alat veoma praktičnim za različite zadatke, od bušenja rupa do uvrtanja vijaka.
Obim isporuke
  • punjač
  • baterija 1.5 Ah Li-jon
Ocene korisnika
5 0%
4 0%
3 0%
2 0%
1 0%
Ukoliko ste koristili ovaj proizvod, molimo dajte vaš komentar.
Napiši recenziju
Reklamacija i zamena proizvoda
x
  • Naziv proizvoda: Akumulatorska bušilica 18 V ML-CD92-180 Iskra