Hikoki Akumulatorska vibraciona bušilica – zavrtač 18V (2×4.0Ah) DV18DE-WHZ
Šifra proizvoda: hDV18DE-WHZ
-7%
Ušteda 2.985 RSD
42.648,00 RSD
39.663,00 RSD
U cenu je uračunat PDV
Akcija traje od: 14.05.2026. do: 12.06.2026.
Karakteristike proizvoda
  • Obrtni moment, maks. (tvrdo/meko) 40 / 70 Nm
  • Tip akumulatora Lithium-ion
  • Raspon zatezanja stezne glave, min./maks. 1,5 – 13 mm
  • Broj obrtaja 0 – 550 / 0 – 2.000 min-1
  • Napon akumulatora 18 V
  • Tip ćelija Litijum-jonski akumulator
  • Prečnik bušenja u drvetu, maks. 52 mm
  • Prečnik bušenja u čeliku, maks. 13 mm
  • Prečnik bušenja u cigli, maks. 13 mm
Opis i namena proizvoda
  • Visok obrtni moment i visoka radna brzina omogućavaju brzo obavljanje zahtevnih poslova.
  • Veoma kompaktan za optimalnu okretnost i lako rukovanje.
  • Ergonomska ručka sa mekanim hvatom za optimalnu kontrolu i udoban rad.
  • 22 podesiva podešavanja obrtnog momenta za različite primene.
  • Integrisano LED svetlo za jasan pregled radne površine.
  • Mehanički dvobrzinski mehanizam udara za najbolje performanse i zahteve.
  • Opremljena je motorom bez četkica, što je čini bržom i otpornijom na opterećenja
Obim isporuke
  • Akumulator 2 x BSL1840M (4,0 Ah 18V)
  • Punjač (UC18YFS)
  • Plastični Hitbox kofer
Ocene korisnika
5 0%
4 0%
3 0%
2 0%
1 0%
Ukoliko ste koristili ovaj proizvod, molimo dajte vaš komentar.
Napiši recenziju
Reklamacija i zamena proizvoda
x
  • Naziv proizvoda: Hikoki Akumulatorska vibraciona bušilica – zavrtač 18V (2×4.0Ah) DV18DE-WHZ